info@jinefem.com Bize Ulaşın: +90 242 317 00 66

Kurumsal

TARİHÇE

  Jinefemin hikayesinde her şeyi başlatan faktör, bilinçli tercih ve kaliteli hizmettir. Çünkü Jinefem, kadın ve çocuk sağlığı, iç hastalıkları alanında doğru, güvenilir ve sonuç odaklı olmayı hedefleyen bir kurumdur.

  Bizim için doğum, hayatın en büyük mucizelerinden biridir. Böyle bir mucizeye şahit olmak için 2004 yılından beri faaliyet gösteren kurumumuz Antalya'nın tek özel Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olmakla gurur duymaktadır...

  Kadın hastalıkları ve doğum alanındaki çalışmalarıyla kendi alanında bölgenin referans merkezlerinden biri haline gelen merkezimiz takip eden yıllarda önce çocuk sağlığı ve hastalıkları, son olarak da iç hastalıkları (dahiliye) branşını da faaliyetlerine eklemiştir. Artık tüm aileye hizmet edebildiğimiz için mutluyuz. İç hastalıkları branşıyla birlikte zaten mevcut olan radyoloji ve labratuar desteğiyle erkekler de kliniğimizden hizmet alabilmektedirler.
 

İleri Teknoloji

Uzman Doktor Kadrosu

7/24 Acil Servis

KADIN / ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI

Jinefem, ergenlikten menopoza kadının hayatının her döneminde güvenle gelebileceği bir referans merkezi olmak üzere planlandı ve açıldı. Şuan sadece kadına özel değil, çocuk polikliniği ve dahiliye polikliniği ile tüm aile bireylerine hizmet vermektedir.

Deneyimli ekibimizle, son teknolojik donanım eşliğinde kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktır.

Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip edip, yararlı bilgi ve ekipmanları temin ederek, hastalarımızın sağlık ihtiyaçlarına en kaliteli şekilde cevap vermektir. Standartlarımızı en üst seviyede tutarak önce Antalya, sonra Türkiye için rol model olmaktır…

Yıllarca Antalya’nın farklı hastanelerinde çalışmış kadromuz, güncel tıbbi gelişmeleri yakından izleyen ve bu yenilikleri, yılların klinik tecrübesi ile birleştirerek, hastalarına en iyi sağlık hizmetini vermeyi amaçlayan hizmet anlayışına sahiptir.

Jinefem, “Kadına Ait Jinekolojik Yer” demektir. Teknik alt yapı, hijyen, dekorasyon, her şey, hastaların kendilerini evlerindeki gibi rahat ve konforlu hissetmelerini sağlamak üzere planlandı ve yapıldı.

Yukarı Çık